Mukis atsinaujino! Senoji Mukis svetainės versija bus pasiekiama iki 2023-12-31.
 

Sėkmės istorijos

 
2020-06-25_vaida_k_© rita gudė 02

Vaida Kurpienė

2022.03.25

Vaida Kurpienė- dietistė, knygų autorė, Lietuvos dietistų asociacijos valdybos pirmininkė mokiniams pasakoja apie savo karjeros kelią.

 

dominyka-2

Dominyka Venciūtė

2020.07.21

Dr. Dominyka Venciūtė – Lietuvoje viena labiausiai žinomų asmeninių prekės ženklų vystymo eksperčių, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Verslo vadybos ir analitikos programos direktorė ir dėstytoja, Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) Vilniaus skyriaus valdybos narė, sertifikuota marketingo vadovė bei asmeninių prekės ženklų vystymo (angl. personal branding) ir rinkodaros konsultacijų įmonės „Persona Cognita“ įkūrėja ir konsultantė, buvusi ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Rinkodaros ir pardavimų padalinio vadovė. Su rinkodara įvairiuose kontekstuose susidurianti 10 metų, o prieš kelerius pradėjusi nagrinėti asmeninių prekės ženklų ypatumus, šiandien dr. Dominyka Venciūtė konsultuoja rinkodaros ir komunikacijos klausimais, rengia mokymus įmonėms ir padeda asmeninius prekės ženklus vystyti įvairių sričių profesionalams.

 

 

aiste_lofficiel_32m

Aistė Jasaitytė – Čeburiak

2020.06.08

Aistė Jasaitytė-Čeburiak pasakoja apie psichologės-psichoterapeutės darbą ir kokią įtaką gyvenime turėjo savanorystė valgymo sutrikimų centre.

 

dsc_8715 1 (6)

Nerijus Mačiulis

2020.06.03

Vyriausiasis Swedbank ekonomistas Nerijus Mačiulis pasakoja apie savo darbo ypatumus ir kaip nepasiklysti šių dienų informacijos sraute.

 

nauja fotosesija 1maza maza

Indrė Plėštytė-Būtienė

2020.05.28

Indrė Plėštytė-Būtienė – vaikų ligų gydytoja, vaikų pulmonologė-alergologė, vadovaujanti klinikoms „Mama, aš sergu“, daug rašanti socialiniuose tinkluose, pasakoja, kaip pasirinko gydytojos profesiją ir su kokiais iššūkiais susiduria kasdien.

aistis-mickevicius-asmeninio-albumo-nuotr-5eb28bc8057b80-42621097

Aistis Mickevičius

2020.05.19

Savo sėkmės istorija dalinasi Aistis Mickevičius – aktorius, laidų vedėjas, parfumeris, pirmojo Lietuvoje registruoto nišinės autorinės parfumerijos prekinio ženklo kūrėjas.

 

tadas_vidmantas

Tadas Vidmantas

2020.04.29

Tadas Vidmantas – kino režisierius, scenaristas, reklamų kūrėjas. Pristatęs tokius filmus kaip „Gautas iškvietimas" , „Trys milijonai eurų“, „Pats sau milijonierius“ – jis tapo bene sėkmingiausiu lietuviško kino kūrėjų, kurio filmai į kino sales pritraukia tūkstančius žiūrovų. Apie savo karjeros kelią jis sutiko papasakoti mokiniams, dar tik besirenkantiems profesiją ir galbūt svajojantiems apie režisieriaus, scenaristo ar reklamų kūrėjo darbą.

cerniauskas

Gintaras Černiauskas

2020.04.29

Su ne viena žinoma byla dirbęs advokatas, advokatų profesinės bendrijos „Černiauskas ir partneriai“ įkūrėjas Gintaras Černiauskas sutiko mokiniams papasakoti kodėl pasirinko advokato profesiją ir kuo jo darbas įdomus.