Mukis atsinaujino! Senoji Mukis svetainės versija bus pasiekiama iki 2023-12-31.
 

Naujienos

 

„Moksleiviai – į Vyriausybę 2023“: kviečiama registruotis į pilietiško jaunimo projektą

2023.07.03

Rugpjūčio 21–25 d. Vilniuje jau penkioliktą kartą vyks pilietiško jaunimo projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“. Visi norintys dalyvauti moksleiviai jau gali pildyti registracijos anketą ir atlikti kūrybinę užduotį. Į projektą atrinkti moksleiviai galės savaitę praleisti Vyriausybėje, pažinti jos veiklą ir viešojo sektoriaus darbą.

„Šis projektas ne tik kviečia moksleivius įgyti naudingų žinių ir suvokimo apie valstybės valdymą, bet ir yra puiki galimybė mums dar kartą įsiklausyti į mintis žmonių, dėl kurių šiandien dirbame – pabendrauti su ateities Lietuvoje gyvensiančiais jaunuoliais, išgirsti jų idėjas ir pamatyti dabartį bei rytojų iš jų perspektyvos. Smalsumo ir įsiklausymo linkiu visiems „Moksleiviai į Vyriausybę“ dalyviams“, – sako Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė.

Moksleiviams registracijos anketoje teikiama kūrybinė užduotis – trumpai atsakyti į klausimą „Kokią visuomeninę problemą pastebite savo aplinkoje (mieste, mokykloje, bendruomenėje) ir kaip ją spręstumėte?“. Užduoties atsakymai organizatoriams leis geriau susipažinti su moksleiviams svarbiais visuomeniniais klausimais ir atrinkti dalyvius, kurie turi drąsos domėtis ir galvoti apie sprendimus.

https://lrv.lt/lt/naujienos/moksleiviai-i-vyriausybe-2023-kvieciame-registruotis-i-pilietisko-jaunimo-projekta