Mukis atsinaujino! Senoji Mukis svetainės versija bus pasiekiama iki 2023-12-31.
 

Naujienos

 

Konferencija „10 ES įrankių lengvesniam karjeros konsultanto darbui“

2017.10.09

Maloniai kviečiame Jus atvykti į pirmą kartą „Euroguidance“, „Europass“ ir „EQF“ tinklų organizuojamą konferenciją „10 ES įrankių lengvesniam karjeros konsultanto darbui“.

 

Renginiu siekiama įdomiai ir praktiškai pristatyti, kuo Europos Sąjungos kuriamos iniciatyvos ir tinklai padeda palengvinti karjeros konsultanto darbą.

 

Charizmatiškasis pranešėjas ir Europos Komisijos atstovybės vadovas, Arnoldas Pranckevičius, pristatys kodėl ES kuria tinklus ir įrankius bei kaip jie prisideda prie kiekvieno iš mūsų tarptautinio mobilumo. Net 10 įvairių ES tinklų atstovų pristatys praktines situacijas, kaip vienu ar kitu atveju jų atstovaujamas tinklas padėjo išspręsti iššūkį, atrasti galimybes ir tobulėti.

Renginys skatins ir Jus būti smalsiems, aktyviems ir patiems prisiliesti prie konkrečių situacijų bei atsakyti į Jūsų ar Jūsų kolegų klientams kylančius klausimus. O renginio dailininkas įamžins pagrindines konferencijos mintis ir išvadas.

 

Taip pat renginio metu planuojame trumpai pristatyti  ir pasidalinti naujausiu „Euroguidance“ projekto produktu „Grįžtamojo ryšio žaidimu“!

 

Laukiame Jūsų atvykstant!

 

2017 M. SPALIO 24 D. 10 VAL.

„RADDISSON BLUE  HOTEL LIETUVA“

Alfa salė,

Renginio registracijos pradžia 9 val.

 

 

Į renginį prašome registruotis iki š. m. spalio 18 d. adresu:

http://smpf.lt/lt/registracija-10-es-priemoniu-lengvesniam-karjeros-konsultantu-darbui 

 

Renginio dalyviams planuojama parengti pažymėjimus. Susirinkus planuotam dalyvių skaičiui registracija gali būti uždaryta anksčiau.