Mukis atsinaujino! Senoji Mukis svetainės versija bus pasiekiama iki 2023-12-31.
 

Naujienos

 

ATVIRŲ DURŲ DIENA

2017.02.21

Kovo 3 d. Kazimiero Simonavičiaus universitetas (apie jį daugiau galite rasti www.ksu.lt arba pažiūrėti filmuką: https://goo.gl/M5tUqi) organizuoja ATVIRŲ DURŲ DIENĄ.

Šios dienos tikslas yra supažindinti vyresniųjų klasių moksleivius su studijų ir karjeros galimybėmis, pristatyti sėkmingai veiklą vykdančias Lietuvos įmones, jų patirtį. Siekiame skatinti moksleivius plačiau žvelgti į ateities perspektyvas, priimti savarankiškus ir atsakingus sprendimus.

Dienos pradžioje planuojamos ekskursijos po geriausias Lietuvos įmones – mokinių būsimas darbo vietas. Norime parodyti jauniems žmonėms, kad Lietuvoje galima siekti karjeros ir turint tikslą jį galima įgyvendinti nepasirinkus emigranto kelio (kas, deja, šiuo metu yra masinė mada).

Po ekskursijų programa persikelia į naujus Kazimiero Simonavičiaus universiteto centrinius rūmus (Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius). Čia lauks praktinė paskaita, kaip išlaikyti lietuvių ir literatūros kalbos egzaminą, taip pat paskaitos apie aviacijos, mados, teisės ir kt. sektorius bei karjeros perspektyvas jose. Žinoma, susipažinsite su sparčiausiai augančiu Lietuvoje universitetu - Kazimiero Simonavičiaus universitetu – ir jo vykdomomis studijų programomis.

Data: 2017 m. kovo 3.
Laikas: nuo 10 val. ekskursijos, nuo 12:30 programa Universitete
Vieta:  Kazimiero Simonavičiaus universitetas, Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius
Daugiau informacijos: http://www.ksu.lt/atvirosdurys/ (taip pat prikabiname plakato maketą)

 

Kviečiame aktyviai registruotis. Vietų skaičius yra ribotas!